İtalyaRoma

Roma Gece Hayatı

1) Vinile

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Vinile (@vinileroma)’in paylaştığı bir gönderi ()

2014 yılının sonlarında açılan ve Roma gece hayatının yeni çocuğu sayılan Vinile, her ne kadar yıllanmış bir görüntü vermese de bu sektörde sahip olduğu deneyimini ve olgunluğunu modern bir dille aktarabilmeyi başarmış nadir gece kulüplerinden birisidir.

Salı-pazar günleri arasında gece geç saatlere kadar hizmet veren bu mekân, Caz, Swing, Blues, Soul, Rock’n’Roll ve Jazz gibi müzik türleriyle ziyaretçilerine ve müdavimlerine her gece farklı bir an, farklı bir heyecan yasatmaktadır.

Çok çeşitli içkilerin ve bir o kadar müziklerin bulunduğu mekânda benzersiz ve şaşırtıcı deneyimler yaşamak istiyorsanız çok geç kalmayın deriz.

2) Lanificio 159

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Lanificio (@lanificio)’in paylaştığı bir gönderi ()

Diğerlerine göre, şehir merkezinden biraz daha uzakta bulunan Lanificio 159, modern çağa ayak uyduran, görsel-işitsel performansını her daim geliştiren, sadece eğlenceye odaklanan ve farklı türden müzikleriyle eşsiz deneyimler yasatan yenilikçi bir gece kulübüdür.

Eğer muhteşem partilere ve çılgın bir atmosfere alışık değilseniz muhtemelen biraz başınız dönecektir, fakat korkmayın, denemeden bilemezsiniz.

3) Room 26

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Room26 (@room26official)’in paylaştığı bir gönderi ()

Room 26, müşterilerin sürekli değişen zevklerine, beklentilerine veya ihtiyaçlarına kaliteli ses sistemi, çeşitli müzik türleri, çılgın dans gösterileri, hızlı iletişimi, sanatsal etkinlikleri ve kültürel değerleriyle cevap veren kozmopolit bir gece kulübüdür.

4) Goa Club

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Goa Club (@goaclubrome)’in paylaştığı bir gönderi ()

Alternative, Electronic House ve Techno tarzındaki müzikleri çalan şehirdeki en büyük gece kulüplerinden birisidir. Bu tarz müziklere eşlik eden birbirinden kaliteli DJ’ler, harika ses sistemleri ve ultra havalı dekor sayesinde yerli yabancı birçok insani kendine çekmeyi başarmıştır.

Bu yazı Roma serisinin 6 / 7 yazısıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu