MuğlaTürkiye

Muğla Gece Hayatı

1) Club Areena

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Club Areena (@areenaclub)’in paylaştığı bir gönderi ()

2004 yılında Marmaris’in en büyük açık hava diskolarından biri olarak açılan ve eğlence hayatına damgasını vuran Club Areena, haftanın yedi günü 19.00-04.00 saatleri arasında, çılgın köpük partileriyle ve renkli müzik, ışık ve ses gösterileriyle misafirlerini ağırlamaktadır.

2000 m²’lik dev bir alanın üzerine kurulu halde bulunan bu kulüp içerisinde yer alan birkaç farklı bar alanı ile de ayrıca hizmet sunmaktadır. Her sene, sezona heyecan katarak başlayan bu kulüp ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz kendi web sitesine giriş yapabilirsiniz.

2) Marina Yacht Club

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Marina Yacht Club (@bodrummarinayachtclub)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bodrum’un eşsiz manzaraya sahip en gözde mekânlarından biri olan Marina Yacht Club, Bodrum’da kaliteli müzik dinlemek isteyenlerin en uğrak noktalarından biridir. 

1800 m²’lik alana kurulmuş olup, bünyesinde her biri farklı menüler sunan 3 restoran ve her birinin kendine has ambiyansı olan 4 bar ile hizmet vermektedir.

Bodrum severlere, sanatçılara, kişisel zevkleri gelişmiş, kaliteli yemek ve müzik anlayışında olan herkese ev sahipliği yapan bu kulüp, ayrıca sosyalleşmenin keyfini çıkarabileceği nadir mekanlardan biridir. Eğer Bodrum’da “nereye gidebilirim” derseniz burası size kesin önerimizdir.

Kulüp hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz kendi web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Haftalık Etkinliklerin Listesi:

  • Pazartesi: World Music
  • Salı: World Music, Jazz, Latin, Oldies
  • Çarşamba: Eclectic
  • Perşembe: Pop, Nostalji
  • Cuma: Pop, Rock, Blues, Country
  • Cumartesi: Pop, Rock, Blues, Country
  • Pazar: Latin, World Music

3) Vittoria Restaurant Club

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Vittoria Bodrum (@vittoriabodrum)’in paylaştığı bir gönderi ()

Seçiciliğin ve güvenliğin yüksek olduğu, eğlencenin gecenin ilerleyen saatlerine dek enerjisini yitirmeden devam ettiği, kaliteli müzik, ses ve ışık gösterilerinin yer aldığı Vittoria adlı Bodrum merkezli bu kulüp, saatler 23.00’ı gösterdiğinde restoran formatından çıkıp çılgın bir gece partisi mekânına dönüşmektedir.

Ayrıcalıklı hizmeti ile farklı bir atmosferin içine gireceğinizi düsünüp, kesinlikle bu mekânı öneriyor ve iyi eğlenceler diliyoruz. Kulüp hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz kendi web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bu başlık Muğla serisinin 6. yazısıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu